Lejr nr. 9
Velkommen  |   Odd Fellow Ordenen   |   Distrikt 4 - Sydvestsjælland   |  Patriarklejre i Danmark
Kontakt webmaster   

Logernes kontaktudvalg

Broderloge 12 Herluf Trolle

Jørn Haaber Christiansen (FM)
Tingbakken 7, Herluflille
4160 Herlufmagle
20 71 98 98
Mail: jorn@internet.dk

Peer Hansen
Pærevænget 17 A,
Appenæs 4700 Næstved
56 71 01 06
23 26 88 57
Mail: Kisser-peer@os.dk

Helge Jørgensen
Duehusvej 84
4632 Bjæverskov
55 73 18 06
29 27 83 33
Mail: jette@julregnskab.dk

Broderloge 65 Morgenstjernen

Carl Madsen (FM)
Lærkehøjen 12
4690 Haslev
56 31 38 40
51 20 13 02
Mail: ccmadsen@haslevnet.dk

Erik Christoffersen
Slåenvej 7
4690 Haslev
56 31 15 56
Mail: erikchai@haslevnet.dk

Leif Larsen
Vikingvej 6
4654 Fakse Ladeplads
56 71 33 06
22 22 13 00
Mail: leif@ifaxe.dk

Broderloge 66 Sorana

Geert Wagner Hansen (FM)
Holbækvej 19
4180 Sorø
57 83 34 09
50 50 34 41
Mail: Hanneoggeert@stofanet.dk

Jørgen Stig Jensen
Fasanvej 13
4180 Sorø
57 83 24 10
21 76 78 96
Mail: j-stig@stofanet.dk

Steen Højgaard Olsen
Kirkevej 42
4180 Sorø
57 83 37 24
30 32 53 74
Mail:steenholsen@privat.dk
Broderloge 76 Asger Ryg

Jeppe B. Jepsen (FM)
Nørregårdsvej 22
4320 Lejre
46480685
51520672
Mail: nyled.jepsen@mail.dk

Birger Andersen
Søgade 30, 2. tv
4100 Ringsted
61 27 11 00
57671000
Mail: birgand@mail.dk

Kim Simondsen
Hækkerupsvej 16
4100 Ringsted
Tlf.20 25 92 62
Mail:kimsimondsen@undermaatten.dk

Broderloge 83 Broen

Jens Bjerregaard (FM)
Nysøgaard 193
4230 Skælskør
58 19  56 55
25 52  30 83
Mail: jens.annelise@stofanet.dk

Gert Korsgaard
Toften 31
4230 Skælskør
58 19 50 97
Mail: machgaard@stofanet.dk

Arvid Gaardbo
Østre Strand 13
4230 Skælskør
58 19 20 60
29 43 90 13
Mail: agaardbo@privat.dk

Broderloge 107 Suså

Hans W. Hansen (FM)
Fodbygårdsvej  68
4700 Næstved
Mobil  40 98 32 94
Mail sus020hans@mail.stofanet.dk:

Ralph Schøndorff Asmund
Søfronten 26
4737 Karrebæksminde
Mobil 20 97 83 45
Mail: rsasmund@stofanet.dk

Tommy Madsen
Sct. Peders Kirkeplads 11,2th
4700 Næstved
Mobil: 30 24 27 68
Mail:br.tommy@hotmail.com



Kontaktudvalgsmøde Torsdag den 17 August kl. 19.00 i Sorø  2016







M
Home  |   Om patriarklejren  |  Nyheder  |   Kontakt hovedpatriarken   |   Links
Patriarklejr nr. 9 De Tre Hjørnesten  |  Jernbanegade 3   |   4700 Næstved  |  Tlf. 55 72 11 25
© Copyright 2013 Patriarklejr nr. 9 De Tre Hjørnesten. All rights reserved.